پروژه رویال

امکانات و تجهیزات

 

 •          طراحی زیبا و منحصر به فرد نما، پلان طبقات و Void
 •        استقرار سیستم BMS
 •        ارتباط بین طبقات از طریق 6 رشته پله برقی، 2 آسانسور و راه پله جهت سهولت تردد مشتریان در نظر گرفتن مشاعات کافی
 •        نصب سيستم نظارت تصويري متمركز (CCTV) جهت كنترل معابر، فروشگاه ها، پارکینگ
 •        مجهز به سیستم تامین هوای تازه Fresh Air
 •        دارای تالار و رستوران چند منظوره 
 •        دارای پارکینگ عمومی و اختصاصی
 •        مجهز به سیستم اعلام و اطفاء حریق
 •        تعبیه آسانسور جهت حمل بار
 •        نصب سيستم صوتي و پيجينگ متمركز و گسترده جهت اماكن عمومي
 •        تعبیه درب های شیشه ای جهت واحد های تجاری 
 •        نورپردازی نما، فضاهای داخلی و خارجی با طراحی الکترونیکی LED RGB به همراه اجرای LED دور درب های ورودی با سیستم های هوشمند
 •        استفاده از سيستم صاعقه‌گير الكترونيكي 
 •        مجهز به سیستمهای حرارتی و برودتی پیشرفته و با مصرف حداقلی انرژی
 •        بهره برداری از لیزر پرژکتور بر بام پروژه جهت زیبایی، سهولت مکان یابی و دسترسی به مجتمع تجاری

 

آدرس : کرج - مهر شهر - بلوار مسیح پاکدل 

پروژه سپهر

این مجتمع دارای 10واحد مسکونی در7 طبقه که 2 طبقه آن شامل زیرزمین و همکف می باشد . زیرزمین این مجتمع پارکینگ شماره2 و طبقه همکف این مجتمع پارکینگ شماره 1 و بقیه طبقات از 1 تا 5 مسکونی می باشد هر طبقه شامل 2 واحد است . در این مجتمع به ازای هر واحد مسکونی یک پارکینگ ویک انباری طراحی گردیده است . مجتمع دارای دو ورودی مجزا می باشد که ورودی از ضلع جنوبی به لابی زیبا وارد می شود و ورودی از ضلع شمالی ورودی به پارکینگ مجتمع می باشد.

برای این مجتمع از یک دستگاه آسانسور ایتالیایی 8 نفره استفاده گردیده است . درب ورودی پارکینگ ریموت دار، درب بازکن از نوع آیفون تصویری رنگی و کابینت ها تمام MDF می باشد . از دیگر امکانات این مجتمع میتوان از آنتن مرکزی ، پارکینگ و انباری مناسب جهت هر واحد به صورت مجزا ، سیستم گرمایش به صورت پکیج ، پنجره دو جداره لوازم بهداشتی درجه یک و نمای زیبای آن نام برد .

از نقاط قوت این پروژه می توان به طراحی زیبا و بدون هرگونه پرت واحدهای مسکونی اشاره نمود  که با توجه به چند ضلعی و نامنظم بودن شکل زمین چنین نقشه ای می تواند نشان از یک کار تخصصی و حرفه ای باشد .

زمان شروع پروژه : اسفند ماه سال 1391

 زمان اتمام و تحویل پروژه : تیرماه سال 1393

با توجه به سرعت مناسب پیشرفت پروژه که در طی 5 ماه اولیه کار عملیات تخریب ، خاکبرداری و اجرای اسکلت نیز کاملا به پایان رسیده و همچنین 5 طبقه بصورت کامل تیغه چینی گردیده است ، بنظر می رسد زمان اتمام و تحویل پروژه زودتر از پیش بینی ها و برنامه زمانبندی پروژه باشد

 

 

آدرس : کرج - مهرشهر - بلوار ارم - خیابان شهید رسولی - کوچه پیچک - پلاک 3

                       

 

 

پروژه شقایق

این مجتمع دارای 12واحد مسکونی در5 طبقه می باشد . در طیقه همکف لابی ، پارکینگها تعبیه گردیده است .4 طبقه بصورت مسکونی و هر طیقه شامل 3 واخد مسکونی می باشد در این مجتمع به ازای هر واحد مسکونی یک پارکینگ ویک انباری طراحی گردیده است .

برای این مجتمع از یک دستگاه آسانسور ایتالیایی 6 نفره استفاده گردیده است . درب ورودی پارکینگ ریموت دار، درب بازکن از نوع آیفون تصویری رنگی و کابینت ها می باشد . از دیگر امکانات این مجتمع میتوان از آنتن مرکزی ، پارکینگ و انباری مناسب جهت هر واحد به صورت مجزا ، سیستم گرمایش به صورت پکیج ، پنجره دو جداره لوازم بهداشتی درجه یک و نمای زیبای آن نام برد . موقعیت خاص ملکی و نحوه قرارگیری بنا در سطح زمین از نکات خاص و قابل ذکر این مجتمع می باشد .

زمان شروع پروژه : مهر ماه سال 1392

 زمان اتمام و تحویل پروژه : اسفند ماه سال 1393

 

آدرس : کرج - مهرشهر - بلوار ارم - بلوار ملت غربی - کوچه سینا - اخرین قطعه شمالی

پروژه مرکز خرید 209

این پروژه در زمینی به مساحت 850 مترمربع و موقعیتی خاص در منطقه مهرشهر واقع گردیده است . پس از طراحی های متفاوت توافق بر نقشه فعلی به انجام رسید و این پروژه در چهار طبقه طراحی گردید . طبقه زیر همکف جهت یک سالن تجاری با دسترسی مجزا ، طبقات همکف و اول جهت 22 باب تجاری بصورت پاساژ و طبقه دوم جهت یک باب رستوران و کافی شاپ خانواده طراحی و اجرا گردیده است .

سازه این پروژه بصورت فلزی و قاب خمشی طراحی شده و تاسیسات ان جهت گرمایش بصورت گرمایش از کف و سرمایش بصورت اسپیلت طراحی و اجرا گردیده است . دسترسی طبقات تجاری با دو رشته پله برقی میسر گردیده است .

طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد این پروژه بر هیچکس پوشیده نیست . هم اکنون با بیش از 85% پیشرفت فیزیکی مراحل اتمام نما و تحویل موقت پروژه در حال انجام می باشد .

زمان شروع : شهریور ماه سال 1390

 زمان اتمام و تحویل : اسفند ماه سال 1392

 

آدرس : کرج - مهرشهر - بلوار شهرداری- نبش خیابان 209

ongoing-projects5