پروژه سپهر

این مجتمع دارای 10واحد مسکونی در7 طبقه که 2 طبقه آن شامل زیرزمین و همکف می باشد . زیرزمین این مجتمع پارکینگ شماره2 و طبقه همکف این مجتمع پارکینگ شماره 1 و بقیه طبقات از 1 تا 5 مسکونی می باشد هر طبقه شامل 2 واحد است . در این مجتمع به ازای هر واحد مسکونی یک پارکینگ ویک انباری طراحی گردیده است . مجتمع دارای دو ورودی مجزا می باشد که ورودی از ضلع جنوبی به لابی زیبا وارد می شود و ورودی از ضلع شمالی ورودی به پارکینگ مجتمع می باشد.

برای این مجتمع از یک دستگاه آسانسور ایتالیایی 8 نفره استفاده گردیده است . درب ورودی پارکینگ ریموت دار، درب بازکن از نوع آیفون تصویری رنگی و کابینت ها تمام MDF می باشد . از دیگر امکانات این مجتمع میتوان از آنتن مرکزی ، پارکینگ و انباری مناسب جهت هر واحد به صورت مجزا ، سیستم گرمایش به صورت پکیج ، پنجره دو جداره لوازم بهداشتی درجه یک و نمای زیبای آن نام برد .

از نقاط قوت این پروژه می توان به طراحی زیبا و بدون هرگونه پرت واحدهای مسکونی اشاره نمود  که با توجه به چند ضلعی و نامنظم بودن شکل زمین چنین نقشه ای می تواند نشان از یک کار تخصصی و حرفه ای باشد .

زمان شروع پروژه : اسفند ماه سال 1391

 زمان اتمام و تحویل پروژه : تیرماه سال 1393

با توجه به سرعت مناسب پیشرفت پروژه که در طی 5 ماه اولیه کار عملیات تخریب ، خاکبرداری و اجرای اسکلت نیز کاملا به پایان رسیده و همچنین 5 طبقه بصورت کامل تیغه چینی گردیده است ، بنظر می رسد زمان اتمام و تحویل پروژه زودتر از پیش بینی ها و برنامه زمانبندی پروژه باشد

 

 

آدرس : کرج - مهرشهر - بلوار ارم - خیابان شهید رسولی - کوچه پیچک - پلاک 3

                       

 

 

ongoing-projects1