تخلف در سازمان نظام مهندسی ساختمان

 

 

 

رییس سازمان نظام مهندسی کشور:
در سازمان نظام مهندسی اسناد قلابی چاپ کرده‌اند/مهندسان متقلب تحت پیگرد هستند
 
طبق اظهارات رئیس سازمان نظام مهندسی کشور، عده‌ای از مهندسان در بخش گاز سازمان نظام مهندسی دستگیر شده‌اند.
 
وی در این‌باره با اعلام این مطلب افزود:‌ به‌دلیل فضای انتخاباتی نمی‌توانیم از خطای متخلفان و متقلبان در حوزه گاز بگذریم.
 
اکبر ترکان با اشاره به حواشی انتخاباتی در سازمان نظام مهندسی، تاکید کرد: تخلف عده‌ای در نظام مهندسی آن هم در آستانه برگزاری ششمین دوره انتخابات حاشیه نیست بلکه خود متن است.
 
وی ادامه داد: متقلبان اسناد حوزه گاز دستگیر شده‌اند و سخت‌گیرانه‌ترین برخورد را با آن‌ها خواهیم داشت چراکه در غیر این صورت حقوق مصرف‌کنندگان و بهره برداران به خطر می افتد.
 
ترکان در ادامه صحبت‌های خود تصریح کرد: برای رسیدگی به پرونده متخلفان بخش گاز در وزارت راه و شهرسازی تیمی تشکیل شده است. واقعیت این است که در سازمان نظام مهندسی عده‌ای برگه ها و اسناد قلابی چاپ کرده‌اند و ‌ما به شدت پیگیر موضوع تخلف در سازمان نظام مهندسی هستیم و دستگیرشدگان تحت پیگرد هستند.
 
رییس سازمان نظام مهندسی کشور با اشاره به تغییر ضوابط و مقررات انتخابات نظام مهندسی گفت:‌ وزارت راه و شهرسازی شیوه‌نامه انتخابات را بازنگری کرد. در این شیوه‌نامه آقای مظاهریان،‌ معاون وزیر راه و شهرسازی نکاتی را مدنظر قرار داده‌ است که در سالم برگزار شدن انتخابات موثر خواهد بود.
 
وی در پایان اضافه کرد: شیوه‌نامه جدید در سازمان نظام مهندسی هم مورد بررسی قرار می‌گیرد و این شیوه‌نامه جدید در برگزاری انتخابات دوره ششم سازمان نظام مهندسی مبنای کار است.

 

 

 

بودجه بخش‌های مسکن و شهرسازی در سال آینده چقدر است؟